Kayseri Haber / Gündem / AKP İl Başkanı Özden, Kadına Şiddetin Sonunu Getirmenin Herkesin Görevi Olduğunu Belirtti!

AKP İl Başkanı Özden, Kadına Şiddetin Sonunu Getirmenin Herkesin Görevi Olduğunu Belirtti!

AKP İl Başkanı Özden, 8 Mart Kadınlar Günü’nden dolayı bir mesaj yayımladı. Özden yayımlamış olduğu mesaj kapsamında, kadının yeryüzünde olan varlığının ne denli değerli olduğunu söylerken aynı zamanda yine kadının evren üzerinde olan etkisinin, enerjisinin, yaşamın her alanında olan kadınların gününü kutlamakta olduğunu aktardı.

Yaşamın her alanında, kendilerine onur vermekte olan ve değerlerin ayakta tutulması yönünde göstermiş oldukları yüksek fedakarlık ve hoşgörü kapsamında tüm güzelliklere layık olan kadınların sürekli olarak baş tacı konumunda olduklarını belirten Özden, Kadınlar üzerinde gerçekleştiren şiddetlerin ve baskıların önüne geçmenin, kadının toplumsak yaşama etkin ve aktif bir şekilde katılıp faaliyet göstermesinin önünde ki tüm engelleri kaldırmanın tüm vatandaşların görevi olduğuna değindi.

Kadınlara ne kadar çok fırsat verilirse, toplumun o denli güç kazanacağını aktaran Özden, yayımlamış olduğu mesajında, tüm ayrımcılık ve kadına şiddet olaylarının sona erdiği, kadınların kültürel, ekonomik ve siyasi hayat üzerinde elde etmiş oldukları ve sonuna kadar hak ettikleri yeri aldığı mutlu bir toplum dileğinde bulundu.

Tüm kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nu kutladığını aktaran Özden, sevgi ve saygılarını sundu.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir