Kayseri Haber / Kayseri / Ahmet Çolakbayrakdar’dan Zeytin Dalı Harekatı’na Tam Destek
KOCASİNAN BELEDİYESİ ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISI'NDA KONUŞAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR, KOCASİNAN BELEDİYESİ MECLİSİ OLARAK, TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ'NİN AFRİN' DE TERÖR ÖRGÜTLERİNE YÖNELİK OLARAK SÜRDÜRDÜĞÜ ZEYTİN DALI HAREKATI'NA TAM DESTEK VERDİKLERİNİ VURGULADI. (İHA/KAYSERİ-İHA)

Ahmet Çolakbayrakdar’dan Zeytin Dalı Harekatı’na Tam Destek

Kocasinan Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısı’nda konuşan yapan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi olarak, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’ de süren Zeytin Dalı Harekatı’nı desteklediklerini açıkladı.

Kocasinan Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısı’nda Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi Meclisi olarak Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yürütülen Afrin operasyonuna destek olduklarını söyleyerek, “Rabbim, Türk Silahlı Kuvvetlerimize muzafferiyetler versin. Allah’ın izni ile ordumuz, zaferle dönecek ve terör örgütleri hak ettiği cevabı alacaklarını söyleyen Başkan Çolakbayrakdar . Türkiye Cumhuriyeti payidar olacak ve daha huzurlu bir şekilde bayrağımızın gölgesi altında, ezan sesiyle yaşamaya devam edeceğiz. Dualarımız, kalbimiz askerlerimizle” dedi.

Erkilet Zade, Erkilet General Emir, Şeker, Oymaağaç, Yavuzselim, Pervane, Cırgalan Mahallelerinin imar planları görüşülüp karar alndığı toplantıda daha sonra Kocasinan Belediyesi’ne ait Elagöz Mahallesi’ndeki parselin cami müştemilatında kullanılmak üzere Kocasinan Müftülüğüne tahsis edilmesi kararı oy birliğiyle kabul edildi.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir