Kayseri Haber / Gündem / Ahmet Çolakbayrakdar, Mustafa Çelik’i Misafir Etti!

Ahmet Çolakbayrakdar, Mustafa Çelik’i Misafir Etti!

Başkan Çelik’e Kocasinan Akademi’yi en ince ayrıntısına kadar anlatıp, gezdirerek rehberlik de bulunan Çolakbayrakdar, tesiste yapılan çalışmalar ve aynı zamanda sunulan hizmetler hakkında bilgi aktarımında bulundu.

Kocasinan Akademi Yakut’u çok beğendiğini ifade eden Başkan Çelik, tesisin Kayserili hanımlar için çok büyük kazanç olduğunun altını çizerek, Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkürlerini iletti. Tesislerdeki geziye aynı zamanda AKP Kocasinan İlçe Başkanı Muammer Kılıç’da eşlik etti.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Çolakbayrakdar, tesisin tamamıyla kadınlara ilişkin olduğunu dile getirerek, Çözüm, Proje ve Sosyal Odaklı belediyecilik anlayışıyla birlikte projeleri hayata geçirdiklerini iletti. Bu çerçeve dahilinde hanımların hizmetine sunulan Kocasinan Akademi Yakut tesisinde akademik eğitimlerle birlikte aynı zamanda sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerinde bulunduğunu iletti.

Sosyal hayatın içerisinde çok daha aktif bir rol oynamalarını sağladıkları hanımların, aynı zamanda beceri kurslarıyla da kendilerini geliştirmekte olduklarını iletti. Bu hizmetleri diğer mahallelere de götürmek için bu ve benzeri sosyal merkezlerin sayısında artış yaşatacaklarını iletti.

Başkan Çelik ve Çolakbayrakdar, Kocasinan Akademi Yaku Tesisi gezisinin sonrasından Sümer Mahallesine geçtiler. Kayseri’nin en güzel parkları arasında yer alan Gül Park’ta vatandaşlarla aynı çatı altında bulundular. Çaylarını vatandaşlarla beraber Kafe Sinan’da yudumlayan  Başkan Çelik ve Başkan Çolakbayrakdar, hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenlerle fotoğraf çekindi.

Vatandaşlar da Kocasinan Belediyesi tarafından yapılan bu hizmetlerden çok büyük ölçüde memnun olduğunu dile getirerek Çolakbayrakdar’a teşekkürlerini sundu.

İlginizi Çekebilir

Kayseri’den Elazığ’a Yardım Ekipleri Gönderildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi de 2 iş makinesi 4 personel, AFAD 2 araç 12 personel, itfaiye 3 araç 8 personel, İl Sağlık Müdürlüğü 3 ambulans 9 personel, sivil toplum kuruluşları da 3 araç 8 personelin bölgeye hareket ettiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir