Kayseri Haber / Kayseri / Ahmet Çolakbayrakdar MHP Yönetimini Misafir Etti!

Ahmet Çolakbayrakdar MHP Yönetimini Misafir Etti!

MHP Heyetinin düzenlediği nezaket ziyaretinde, birlik, beraberlik ve uyumun güzel bir örneği gözler önüne serildi. Nazik ziyaret sebebiyle duymakta olduğu memnuniyeti ileten Çolakbayrakdar, Şehrin hep uyum içerisinde iyilik ve güzelliklere şahit olduğunu belirtti.

Milliyetçi Hareket Partisi’ni belediyede ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ileten Çolakbayrakdar, kendilerinin ortak yönlerini ortaya çıkarıp, birlikteliğe güç kattıkça hem Kayseri adına hem de Türkiye adına bu birlikteliğin bereketinin kendini gösterecek olduğuna değindi.

Yeni Kapı’daki birlik ve beraberlik ruhunun bir ömür boyu devam etmesini dileyen Çolakbayrakdar, 15 Temmuz tarihinde meydana gelen hain hadise kapsamında meydanlara çıkıldığında kimsenin parti kimliğinin olmadığını, herkesin o gün memleket ve kendi iradelerine sahip çıkma duygusuyla meydanlarda cirit attığını iletti.

Ahmet Çolakbayrakdar, Bugün yine aynı şekilde herkesin farklı siyasi kimliği bulunsa bile yerelde Kayseri’nin, genelde ise Türkiye’nin değerini ve Türk milletinin gururuna artı değer katmak amacıyla çalışmalar ve çabaların büyük bir hızla devam edeceğinin altını çizdi.

Çolakbayrakdar’a teşekkür eden MHP İl Başkanı Baki Ersoy ise, Referandum süreci kapsamında birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarını devam ettirdiklerini belirtti. Allah’ın izniyle 16 Nisan tarihinde Kayseri’de çok güçlü bir evet oyu beklediklerini ileten Ersoy, Bu kapsamda Çolakbayrakdar tarafından gösterilen misafirpervelikten ötürü teşekkürlerini iletti.

Sohbet havasında devam eden ziyaret, hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle birlikte sona erdi.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir