Kayseri Haber / Gündem / Afrin’de Şehit Olan Kahraman Askerimizin Naaşına 58 Gün Sonra Sonunda Ulaşıldı!

Afrin’de Şehit Olan Kahraman Askerimizin Naaşına 58 Gün Sonra Sonunda Ulaşıldı!

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Afrin üzerinde devam ettirilmekte olan Zeytin Dalı Operasyonu kapsamında kahramanca şehitlik makamına ulaşan Kayserili Uzman Çavuş Mehmet Muratdağı’nın cansız bedenine 58 gün sonra ulaşılabildi.

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’e ilişkin büyük bir hızla gerçekleştirilen Zeytin Dalı Operasyonu henüz 4. gündeyken şehitlik makamına ulaşan ama naaşı bulunamayan Uzman Çavuş Mehmet Muratdağı’nın cansız bedeni 58 gün sonunda bulundu.

Şehit Uzman Çavuş Muratdağı’nın cansız bedeninin, sabah saatlerinde ailesinden alınan DNA örneğiyle birebir örtüştüğü saptandı.

Aynı zamanda, Batman’a bağlı Hasankeyf ilçesi Kelecki köyü sınırlarında bölücü terör örgütü üyeleriyle girilen çatışma sonucunda şehitlik makamına ulaşan Uzman Jandarma Çavuş Bülent Doğan’ın acı haberi de, Melikgazi sınırlarında yer alan Kılıçarslan Mahallesi’nde ikamet etmekte olan ailesine iletildi.

Her 2 şehidin cenazesi de bugün öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazıyla birlikte son yolculuklarına uğurlandı.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir