Kayseri Haber / Gündem / Abdullah Gül Uzun Zamandır Devam Eden Sessizliğini Bozdu!

Abdullah Gül Uzun Zamandır Devam Eden Sessizliğini Bozdu!

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cumhurbaşkanlığı adaylığı için isminin geçmesinin ardından bir açıklama altına imza atarak, yarın ne düşündüğünü açıklayacağına yönelik bilgi aktarımında bulundu.

Cami çıkışında bir vatandaşın Gül’e “kardeşini yalnız bırakma” diye bağırması dikkatleri çekti.

11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, cuma namazını Maslak’ta yer alan Orman Bölge Müdürlüğü Camii’nde vatandaşlarla birlikte kıldı. Abdullah Gül, cuma namazının ardından kendisini beklemekte olan basın mensuplarına kısa bir açıklama yaparak boş göndermedi.

Türkiye’nin seçimlere gittiğinin altını çizen Gül, Memleket için hayırlı olanın seçimi kazanmasını dilediğini iletti. Tartışmaların ve heyecanların bunun kesinlikle bir parçası olduğunu, memleketin geleceğinden kaygı duymakta olan herkesin, daha iyi olsun diyen herkesin bu kaygıyı sonuna kadar taşıyacak olduğunu da vurguladı. Kendi isminin etrafında herkes tarafından farklı teoriler ortaya çıkarıldığını kelimelerine ekleyen Gül, konuyla ilgili ne düşündüğünü ve nasıl bir yol izleyeceğini yarın basın mensuplarına anlatacak olduğunu sözlerine ekledi.

Cami kapısında memleketin geleceğiyle ilgili meseleleri konuşmanın doğru olmadığını ileten Gül, basın mensuplarının ısrarlı sorularını cevapsız bıraktı ve camiden ayrıldı.

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir