Kayseri Haber / Gündem / 8 Ayrı Cep Telefonunu Çalan Hırsız Yakalandı!

8 Ayrı Cep Telefonunu Çalan Hırsız Yakalandı!

8 Farklı cep telefonu hırsızlığından dolayı aranmakta olan 24 yaşındaki Mehmet Ç. bugün polis tarafından yakalandı. Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Bürosu ekiplerinin gerçekleştirmiş olduğu büyük ve kapsamlı çalışmaların sonrasında, 8 Ayrı Cep Telefonunu Çalan Hırsız Yakalandı! ve gözaltına alındı.

Abdest Alan Yaşlılara Yan Kesicilik Yapıyor

Hırsızlık zanlısının, kahvehanelerde oyun oynamakta olan kişilerin, masaya, askıya, sandalyeye koymuş oldukları montlarının cebinden cep telefonlarını çaldığı, özellikle abdest alan kişilerin ve yaşlı bireylerin yanlarına yaklaşarak yan kesicilik adı verilen olayı yaparak ceplerinden telefonlarını çalmakta olduğu, işyerlerindeyse tezgah üzerinde bulunan cep telefonlarını alıp hemen kaçtığı ihbar edildi.

8 Ayrı Cep Telefonunu Çalan Hırsız Yakalandı!

Hırsızlık zanlısı, emniyetteki sorgusunun hemen sonrasında Adli Tıp’a gitti ve orada sağlık kontrolünden geçtikten sonra adliyeye gönderildi. Adliyede işlemleri devam ediyor…

Kahvehanelerde Oyuna Dalanların Telefonlarını Çalıyor

Genellikle kahvehanelerde oturan kişiler oyuna daldığı sırada eğer masa üzerinde telefon varsa direkt o telefonları cebine atıyor. Askılıkta bulunan montlardan para vb. hiçbir şey almadan yalnızca telefonları aldığı iddia ediliyor.

Abdest almakta olan yaşlı bireylerin yanlarına yaklaşıp yan kesicilik tarzıyla direkt cebinden hissettirmeden telefonları çekmekte olduğu da ortaya atılan iddialar arasında. Polis sorgusunda olayları itiraf eden Mehmet Ç. adli tıptaki kontrolünün hemen sonrasından Adliyeye sevk edildi.

KayseriHaber

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir