Kayseri Haber / Gündem / 30 Yaşındaki Kadın Kendini Doğalgaz Borusuna Asarak Yaşamına Son Verdi!

30 Yaşındaki Kadın Kendini Doğalgaz Borusuna Asarak Yaşamına Son Verdi!

Kayseri’de 1 çocuk sahibi olan şahıs, kendisini doğalgaz borusuna asarak yaşamına son verdi. Alınan bilgiler kapsamında Yenimahalle 8.cadde üzerinde bulunmakta olan bir ikamet üzerinde gelişen olayda, psikolojik sıkıntılarının varlığı iddia edilen 30 yaşındaki D.E., evde kimsenin bulunmadığı bir anda kendisini doğalgaz borusuna asarak yaşamını sonlandırdı.

Psikolojik sıkıntılarının varlığından bahsedilen D.E, içerisine kapanık, insanlarla iletişim kurmaktan çekinen biri olarak tanımlanıyor, bu kapsamda mahallede yaşamakta olanların iddiaları neticesinde, 30 yaşında ki D.E.’nin intihar sebebinin bunalım geçirme olasılığı olduğu aktarılıyor.

Eve sonradan gelen D.E’nin yakınları, D.E’yi asılı halde görünce büyük bir şok içerisinde durumu hemen 155 ve 112 Acil durum ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri D.E.’nin vefat ettiğini belirlerken, gelen polis ekipleri evde inceleme yaptı. Yapılan incelemelerin sonrasında D.E’nin cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili polis ekipleri tarafından soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında aileden ve mahallede yaşamakta olan sakinlerden bilgi aktarımı yapılıyor. Olayın kısa süre içerisinde çözülmesi planlanıyor.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir