Kayseri Haber / Gündem / 15 Temmuz Şehitlerinin Anneleri “Yılın Annesi” Seçildi!

15 Temmuz Şehitlerinin Anneleri “Yılın Annesi” Seçildi!

Memur – Sen Konfederasyonu Kadınlar Komisyonu aracılığıyla Anneler Günü sebebiyle bir program altına imza atıldı. Program sonucunda Memur – Sen Konfederasyonu Kadınlar Komisyonu Kayseri İl Temsilcisi Ayten Özsoy, tüm annelerin anneler günü birer birer kutladı.

Ayten Özsoy’un yapmış olduğu konuşmanın sonrasında Pedagog Yazar Hatice Kübra Tongar, Bağırmayan Anneler adlı sunumuyla programa katılım gerçekleştiren annelere altın öğütlerde bulundu. Program tamamlandığında Memur – Sen Konfederasyonu Kadınlar Komisyonu aracılığıyla Yılın Annesi olmaya layık görülen, 15 Temmuz hain darbe girişiminde Ankara’daki Özel Harekat Daire Başkanlığı’na gerçekleştiren hain saldırıda hayata gözlerini yuman Cennet Yiğit’in annesi Huriye Yiğit, ve Kübra Doğanay’ın annesi Hikmet Doğanay’a plaketler takdim edildi.

İlginizi Çekebilir

Bildirt Web Push Notification ile Türkiye’de Sektörde İlk Oldu!

Web site ve uygulama sahiplerini yakından ilgilendiren bir konu olan Push notification sistemiyle ilgili, Bildirt'ten harika bir adım geldi. Bildirt kurucusu Murat Say hem konuyla ilgili, hem de Bildirt'le ilgili açıklamalar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir