Kayseri Haber / Ekonomi / 13 Şubat’da Kayseri Tüccarı Yeni Binaya Sahip Oluyor!

13 Şubat’da Kayseri Tüccarı Yeni Binaya Sahip Oluyor!

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Kayseri tüccarına sundukları hizmetin daha kaliteli ve kapsamlı olması adına artık sabırsız olduklarını ve 13 Şubat 2017 Pazartesi gününden sonra yeni bina içerisinde hizmet verecek olduklarını duyurdu.

Kayseri’nin üretim, ticaret ve ihracatta Türkiye’nin önde gelen şehirlerinin arasında olduğunu açıklayan Hiçyılmaz, Şehrimizin, günümüze kadar yaşamış olduğu gelişimlerle, Türkiye üzerinde model olarak gösterilen şehirler arasında bulunduğu ve marka olma yolunda emin ve güçlü adımlar attığını aktardı.

Kayseri’nin hızlı bir gelişme yaşamasıyla birlikte, Kayseri Ticaret Odası Yönetimi, Kayseri’ye ek bir şeyler katmak için sürekli çalışmaktalar. Yeni binanın üyelere hizmet vermek için hazırlığının 13 Şubat’ta bitmesi, Kayseri için büyük bir değer anlamına gelmektedir.

30.000 Üye

Kayseri Ticaret Odası’nın üye sayısı her yıl düzenli olarak 300 – 1.400 arasında artış göstermektedir. Üye sayısında olan bu artıştan dolayı KTO 10 yıl sonra yaklaşık 30.000 üyeye sahip olacaktır. Yeni yapılan bina, bu artış düşünülerek 40-50 yıl sonranın ihtiyacına yönelik yapıldı.

14.565 metrekare arsanın bir kısmının üzerinde bulunan yeni hizmet binası kapsamında toplam, 2 adet bodrum, 1 adet zemin ve 2 normal kat olmak üzere bulunan kat sayısı 5. Artı olarak toplam 18.000 metrekare kapalı alan hizmet binasında mevcut. Binada hizmet ve yönetim birimlerinin yanında, 500 kişi kapasiteli konferans salonu bulunmaktadır. 450 kişiye hizmet veren bir restoran, 175 araç kapasiteli kapalı otopark olmak üzere toplam 250 araçlık otopark alanı, 110 kişi kapasiteli eğitim alanı, meslek komitesi toplantı odaları, sergi ve geniş peyzaj alanları üyelerin hizmete sunulmaktadır.

 

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir